Заходь на сайт з комп'ютера,
створи свій квітучий портрет
і вигравай сертифікат Watsons
та подорож до Буковелю.

Ви використовуєте застарілу версію браузера.
Будь ласка, обновіть версію браузера для можливості скористатися усіма послугами сайту.

правила акції

Назва рекламної акції – «Activia Flax»
 (далі – «Правила» та «Акція» відповідно)

 

Замовник рекламної Акції: Товариство з обмеженою відповідальністю «ДАНОН ДНІПРО» 

 

Виконавець рекламної Акції:  Товариство з обмеженою відповідальністю «Кріейтів Солюшенс» 

 

Технічний партнер - Товариство з обмеженою відповідальністю «ЕЙМБЮЛАНС»  

 

Термінологія акції: 

Рекламна акція під назвою «Activia Flax» (в подальшому — Акція) — рекламна акція, що проводиться з метою формування та підтримки обізнаності, а також залучення нових споживачів та збільшення обсягів продажу товарів Замовника під ТМ «Актиівіа» 

Дана Акція не є лотереєю або азартною грою.   

 

 «Територія проведення Акції» — акція проводиться на всій території України, у глобальній мережі Інтернет на сайті за адресоюflax.activia.uaдалі — «Сайт» (з урахуванням специфіки мережі Інтернет)крім території Автономної Республіки Крим та території проведення Антитерористичної операції, виключно з міркувань безпеки мешканців цих регіонів.  

 

«Заохочення» — Заохочення, надане як стимуляція, лояльних до продукції під ТМ «Актівіа», споживачів, Учасників Акції. При виконанні Учасником Правил Акції, такий Учасник здобуває можливість на отримання Заохочення. 

 

«Користувач» - користувач мережею Інтернет, що без жодних маніпуляцій відвідав сторінку Акції. 

 

«Учасник» - користувач  мережею  Інтернет,  який підтвердив свою Участь в Акції, виконавши певну дію на сайті Акції, передбачену даними Правилами. -  

 

«Фотоколаж» - зображення, яке Учасник створює на сайті шляхом додавання власного фото в шаблон на сайті. 

 

 «Шер» - маніпуляція за допомогою якої здійснюється поширення Фотоколажу відповідної у соціальній мережі https://www.facebook.com/ або https://vk.com. 

 

Сайт для участі в Акції розміщений за адресою: flax.activia.ua є власністю Замовника, так само як і всі матеріали, розміщені на Сайті, також належать Замовнику або його Ліцензіарам.  

 

1. Участь в Акції 

1.1. Брати участь в Акції мають змогу громадяни України, яким виповнилось 18 років (є повнолітніми),  які постійно проживають на території України та в період Акції виконали умови та правила цієї Акції (далі – «Учасник  Акції»/ «Учасники Акції»). Учасники Акції на момент участі в Акції, повинні бути зареєстровані та мати власний профіль в одній із соціальних мереж: http://vk.com/ або https://www.facebook.com/ 

1.2. Не мають права брати участь в Акції:  

  1. співробітники і представники Замовника та Виконавця Акції, а також їхні родичі (першого та другого ступеня спорідненості); власники, працівники чи представники підприємств, організацій, які реалізують продукцію під знаком для товарів і послуг ТМ «Актівіа» та члени їхніх сімей (першого та другого ступеня спорідненості — чоловік/дружина, діти, брати/сестри, батьки) 

  1.  Учасниками Акції не визнаються і не мають права брати участь в Акції, особи, які не відповідають вимогам викладеним в п. 1.1. даних Правил, та/або особи, що не виконали вимоги передбачені даними Правилами, та/або особи з переліку викладеного в п.1.2. даних Правил.    

 

1.4. Надання Учасником Акції невірних/неіснуючих/недостовірних/чужих даних, у т.ч. вигаданих, звільняє Замовника та Виконавця від обов’язку вручити/надіслати Заохочення, і такий Учасник, який здобув право на отримання Заохочення, але надав невірні/неіснуючі/недостовірні/чужі дані, втрачає право на отримання Заохочення.  

1.5. Участь в Акції обмежено дієздатних та недієздатних громадян здійснюється у порядку, встановленому чинним законодавством України. 

1.6. Учасники Акції повинні мати паспорт громадянина України й реєстраційний номер облікової картки платника податків  та бути готовими надати копії даних документів на вимогу Замовника, фізичної особи — представника Замовника. 

1.7. Учасники Акції під час участі в Акції зобов’язуються: 

- дотримуватися вимог даних Правил та норм чинного законодавства України; 

- дотримуватися правил користування Сайтом flax.activia.ua; 

- свідомо не завдавати незручностей та не чинити перешкод іншим Учасникам Акції; 

- не чинити дій, які ставлять під сумнів правомочність та добросовісність участі такого Учасника в Акції. 

 

2. Період проведення Акції 

2.1. Загальний період проведення Акції — з «23» листопада 2015 року по «28» грудня 2015 року включно (далі по тексту – «Період проведення Акції») 

Період протягом якого можна стати Учасником Акції - з 00 годин 01 хвилин за київським часом «23» листопада 2015 року по 23 годину 59 хвилин за київським часом «24» грудня 2015 року для Заохочення п.4.2.1 та по 23 годину 59 хвилин за київським часом «25» грудня 2015 року для Заохочення п.4.2.2. 

  1. Визначення власників Заохочень п. 4.2.1. проводиться у період з «24» листопада 2015 року по «24» грудня 2015 року включно. 

  1. Визначення власників Заохочень п. 4.2.1. проводиться у період з «24» листопада 2015 року по «28» грудня 2015 року включно. 

2.2Замовник організує вручення заохоченнь шляхом оголошення на сайті акції в підрозділі “Переможці”. 

 

3. Умови участі в Акції 

Щоб стати Учасником Акції, користувачеві необхідно: 

3.1. Щоб стати Учасником Акції, Користувачеві, який відповідає вимогам Розділу 1 даних Правил, необхідно зареєструватись на Сайті за адресоюflax.activia.ua за допомогою профілю користувача соціальної мережі http://vk.com/ або https://www.facebook.com/, дозволивши Замовнику використовувати певні дані свого профілю в межах Акції (а саме: доступ до профілю користувача в соціальній мережі та електронної адреси, яка була вказана користувачем при реєстрації). 

3.2. Реєструючись на Сайті, Учасник тим самим підтверджує свою згоду на безоплатне використання наданої ним інформації (в межах необхідних для участі в Акції) Замовником з маркетинговою та/або будь-якою іншою метою, способами, що не суперечать чинному законодавству України, зокрема, на використання його імені, прізвища, зображення (фотографії), інтерв'ю, у тому числі право публікації його імені, прізвища, зображення (фотографії), іншої інформації з його профайлу у соціальних мережах (сімейний стан) на сторінці ТМ «Активіа» в соціальній мережі https://www.facebook.com/ за адресою: https://www.facebook.com/activia.ukraine  та в групі в соціальній мережі  http://vk.com/  за адресою: https://vk.com/activiaua 

3.3.  Після вдалої реєстрації (авторизації) Учасника на Сайті Акції, йому буде доступний особистий кабінет.   

 

3.4. Щоб отримати можливість здобути Заохочення Акції Учасником Акції треба створити Фотоколаж та «Зашерити» його, що відбувається наступним чином: 

3.4.1. Створення Фотоколажу на Сайті Акції.  Для цього Учаснику після реєстрації на Сайті Акції необхідно завантажити одне своє особисте портретне фото, яке додається одним з двох варіантів: 

1) шляхом натискання кнопки «Завантажити», потім — кліка «Browse» і вибору у вікні, яке з’явиться (кліком «Open»), файлу, який відповідає технічним вимогам описаним в даному пункті  Правил, з файлової системи персонального комп’ютера, або 

2) шляхом натискання кнопки «Зробити фото» активації персональної камери на комп’ютері. 

Фото Учасника, завантажене на Сайт повинне відповідати наступним вимогам: 

- вага 1 (однієї) Фотографії не може бути більшим 3 (трьох) МБ; 

- Фотографії мають бути в одному з наступних форматах: *.jpg або *.png; 

- розмір Фотографії має бути не меншим, ніж 500×500 пікселів; 

-  Фото має містити зображення лише Учасника (особисте та без сторонніх осіб)  відзняте крупним планом.  

Не допускаються до завантаження на Сайт Фото: 

- Фото, що не належать Учаснику (в тому числі й авторські права на Фото) та на яких зображено не Учасника, а іншу особу; 

- Фото, які містять елементи жорстокості, насилля, приниження честі та гідності, еротики, порнографії, насильства, що ображають честь та гідність будь-яких осіб, які можуть стати причиною збудження соціальної, расової, національної, політичної або релігійної ворожнечі та/або нетерпимості, що зображують процес паління цигарок, кальяну, вживання алкогольних напоїв та наркотичних чи психотропних речовин, будь-які інші матеріали, які суперечать чинному законодавству України; 

- Не портретне фото; 

- Завантаження замість фотографій малюнки, картинки, відтиски, скріншоти, фото-колажі, комп’ютерна графіка та інше; 

- Фото, на фото в яких за допомогою фоторедактора внесено сторонні елементи (написи, рамки, тощо). 

Заборонено створювати Фотоколажі, що відповідають наступним критеріям (відповідальність за створення таких Фотоколажів несуть особисто Учасники, які їх створили. Замовник/Виконавець/Технічний партнер Акції не зобов’язані перевіряти Фотоколажі Учасників, які вони створюють та/або мають намір «Зашерити»): 

Фотоколажі, в яких використані фото, що не належать Учаснику; 

Фотоколажі, які містять елементи жорстокості, насилля, приниження честі та гідності, еротики, порнографії, насильства, що ображають честь та гідність будь-яких осіб, які можуть стати причиною збудження соціальної, расової, національної, політичної або релігійної ворожнечі та/або нетерпимості, що зображують процес паління цигарок, кальяну, вживання алкогольних напоїв та наркотичних чи психотропних речовин, будь-які інші матеріали, які суперечать чинному законодавству України; 

Фотоколажі, в яких використано не портретне фото; 

Фотоколажі, в яких замість фото завантажено малюнки, картинки, відтиски, скріншотиінші фотоколлажі, комп’ютерна графіка та інше; 

Фотоколажі, на фото в яких за допомогою фоторедактора внесено сторонні елементи (написи, рамки, тощо). 

До публікації на Сайті з метою участі в Акції допускаються лише Роботиякі пройшли перевірку на відповідність даним Правилам (модерацію). Перевірка (модерація) проводиться Виконавцем або уповноваженою ним особою в робочі дні протягом 24 (двадцяти чотирьох) годин з моменту публікації Роботи на СайтіЗамовникВиконавець Акції залишає за собою право відхиляти Роботиякі представлені для участі в Акції (завантажені на Сайт), якщо, на думку Замовника чи Виконавця вони не відповідають даним Правилам або суперечать внутрішній політиці Замовника або можуть негативно вплинути на позиціонування на ринку (імідж) знаку для товарів та послуг ТМ «Активiа». Замовник та Виконавець мають право не доводити до відома Учасників Акції причини, як відхилення Робіт від участі в Акції до публікацій на Сайті, так і видалення Робіт з Сайту після публікації. 

Після завантаження Фото, Учасник автоматично потрапляє на вікно редагування Фото, де Учасник може налаштувати зображення за такими характеристиками: поворот: розмір, та де йому потрібно додати до Фото для створення Фотоколажу фразу, яка йому пропонується з 10 варіантів на вибір.  Для додавання до Фото фрази, Учаснику необхідно виконати наступну маніпулаціюобрати стрілки “вліво” та “вправо”, щоб побачити фразу на фото 

Після того як Учасник виконав необхідні маніпуляції та додав фразу: Учасник натискає кнопку “Готово”, після чого буде згенерован “Фото образ” – “створено Фотоколаж”.  

Учасники Акції несуть повну відповідальність, передбачену чинним законодавством України, за порушення прав інтелектуальної власності третіх осіб, викликане їх діями пов’язаними з участю в Акції. 

3.4.2. Зробити Шер свого Фотоколажу  

Після створення Фотоколажу з’явиться кнопка «Показати друзям», натиснувши яку, Учасник може здійснити Шер (зашерити) свій Фотоколаж, тобто розмістити його у власній стрічці у соціальній мережі,  за допомогою якої Учасник зареєстрований на Сайті. 

Кількість Шерів створених Учасником Фотоколажів не впливає на участь в розіграші Заохочень. Один Учасник, що створив Фотоколаж та здійснив його Шер, лише один раз приймає участь в щоденному розіграші Заохочень передбачених в п.4.2.1. даних Правил, та відповідно 1 раз в розіграші Заохочення передбаченого п.4.2.2. даних Правил.    

 

4. Заохочувальний фонд Акції 

4.1. Заохочувальний  фонд Акції обмежений та його кількість може бути змінена (збільшена/зменшена) Замовником Акції, або Замовник може включити в Акцію додаткові Заохочення, не передбачені цими Правилами. 

4.2. Фонд Заохочень включає наступне: 

4.2.1. Сертифікати в мережу магазинів  «Watsons» на суму  50 гривень кожний (термін використання зазначено на сертифікаті) у кількості - 775шт.  

4.2.2. Поїздка на 2-х (двох) осіб на курорт Буковель, що включає: проживання в готелі Radisson Blu ResortBukovel, в двомісному номері. Кількість днів проживання  ночі.   Проживання включає сніданки, мінімальний комплекс SPA послуг на двох в Wellness & SPA Center Anne Semonin Дістатися до готелі та повернутися з нього Учасник має за власний рахунок. Ані Замовник Акції, ані Виконавець/Технічний партнер не компенсують Учаснику, що отримав дане Заохочення витрати на дорогу до готелю та повернення з нього.  

 

4.3. Заохочення можуть бути отримані Учасниками Акції тільки за умови належного виконання умов даних Правил.  

4.4. Замовник Акції залишає за собою право збільшити або зменшити загальний Фонд Заохочень Акції,  

4.5. Замовник залишає за собою право самостійно визначати постачальників товарів і послуг, для придбання передбачених Заохочень. 

4.6. Заохочення можуть бути отримані Учасниками Акції, що здобули право на отримання таких Заохочень, тільки на умовах цих Правил. Модель, форма та колір заохочень можуть відрізнятися від зображень на рекламних матеріалах  та на Сайті Акції. 

4.7. Заохочення, не підлягає врученню Учаснику, що здобув право на отримання Заохочення, за результатами Акції, але не виконав усіх умов даних Правил, або будь-яким іншим чином втратив право на отримання Заохочення.  

4.8. Заохочення Акції призначено для особистого використання Учасником Акції і не може мати ознаки рекламного чи комерційного замовлення. 

4.9. Заміна Заохочення Акції грошовим еквівалентом або будь-яким іншим благом не допускається. Заохочення Акції обміну  не підлягає. 

4.10. Замовник/Виконавець/Технічний партнер Акції не несуть ніякої відповідальності по відношенню до подальшого використання Заохочень Учасниками Акції після їх одержання, зокрема, за неможливість Учасниками Акції скористатись наданим Заохоченнями з будь-яких причин, а також за можливі наслідки використання таких Заохочень.  

4.11. Відповідальність Виконавця/Замовника/Технічного партнера обмежується вартістю та кількістю Фонду Заохочень Акції, передбаченого Правилами. 

 

5. Порядок здобуття можливості на отримання Заохочень Акції  

5.1. Учасники, які  виконали умови даної Акції, а саме у відповідності до положень п. 3.4. даних Правил створили Фотоколаж та здійснили його Шер, можуть претендувати на отримання  Заохочень передбачених п. 4.2.1. даних Правил.   

За весь час Акції Учасник може отримати Заохочення Акції лише один раз з кожного виду Заохочень. 

Визначення Замовником Учасників Акції, які здобуть право на отримання Заохочення передбаченого п.4.2.1. даних Правил, здійснюється за допомогою Інтернет-сервісу випадкового вибору «Random.org»(https://www.random.org/), робота якого заснована на принципі випадкової вибірки. У даному сервісі не містяться приховані алгоритми (в тому числі вихідні тексти комп’ютерних програм), інформаційні масиви, вузли чи агрегати, недоступні для інспектування та тестування з боку органів, які здійснюють контроль за проведенням Акції. 

Визначення Замовником Учасників Акції, які здобуть право на отримання Заохочення передбаченого п.4.2.1. даних Правил, відбуватиметься щодня о 12:00 годині, починаючи з «24» листопада 2015 року по «24» грудня 2015 р. включно 

Одиницею жеребкування, яка буде використовуватися в сервісі випадкового вибору «Random.org», вважається унікальний ID номер Учасника зареєстрованого на Сайті.  

У відповідному (щоденному) розіграші, братимуть участь Учасники, які здійснили Шер свого Фотоколажу в день, який передував дню розіграшу. Наприклад, 24 листопада 2015 р. буде здійснюватися розіграш по Учасникам, які здійснювали Шери своїх Фотоколажів 23 листопада 2015 р., і т.д. Тобто, визначення відбуватиметься за результатами попереднього дня. Учасники, які брали участь у відповідному щоденному розіграші та не отримали право на отримання Заохочення, в подальшому не беруть участь у наступних щоденних розіграшах.  

Щодня у щоденних розіграшах буде визначено 25 Учасників, які здобудуть право на отримання Заохочень передбачених в п.4.2.1 даних Правил.  

5.1.1. Щоденні результати будуть визначені за допомогою сервісу «Random.org». Учасників, що здобуть право на отримання заохочень передбачених п 4.2.1. даних Правил, фіксуються протоколом сервісу “Random.org”. 

Результати стають доступними о 12:00 годині дня, одразу після розіграшу шляхом розміщення їх у вкладці «Переможці» на сайті Акції, а також в особистому кабінеті учасника, який здобув право на отримання Заохочення.    

5.1.2. Учасник, який здобув право отримати Заохочення Акції з моменту оголошення результатів відповідного розіграшу має оформити відповідну Заявку в особистому кабінеті на Сайті Акції, щоб замовити отримання Заохочення. Якщо така заявка не буде оформлена протягом 72 годин (або буде оформлена неналежним чином, чи з зазначенням недостовірної інформації), такий Учасник втрачає право на отримання Заохочення без будь-якої компенсації, а не отримане ним Заохочення використовується на власний розсуд Замовника.   

Під час оформлення Заявки на отримання Заохочення Учасник зобов’язаний вказати свої особисті дані та сторінці замовлення відповідного Заохочення в наступному форматі: прізвище, ім'я та по-батькові, населений пункт, вулиця, номер будинку і квартири, індекс та контактний номер телефону. Учасник може додавати та редагувати інформацію у заявці на отримання Заохочення протягом 72 (сімдесяти двох) годин з моменту оформлення заявки.  

Після закінчення періоду редагування Заявки (72 години), вона переходить до розгляду Замовника, який перевіряє надану Учасником інформацію.  

5.1.3. Заохочення (вид якого зазначений у п.4.2.1. цих Правил) надсилається Учаснику Акції,  що здобув право на його отримання, та належним чином виконав усі  умови цих Правил,  на електронну адресу, яку Учасник акції вказав в анкеті на отримання Заохочення. Таке Заохочення надсилається протягом 60 (шістдесяти) календарних днів з моменту підтвердження прийняття необхідної інформації від Учасника Акції. 

5.2. Головний розіграш відбуватиметься серед усіх Учасників, які приймали участь в усіх щоденних розіграшах (як серед Учасників хто здобув право на отримання Заохочення, так і тих, хто такого права не здобув). Переможець має здійснити поїздку протягом 60 (шістдесяти) календарних днів з моменту підтвердження виграшу. 

Визначення Замовником Учасників Акції, які здобуть право на отримання Заохочення передбаченого п.4.2.1. даних Правил, здійснюється за допомогою Інтернет-сервісу випадкового вибору «Random.org», робота якого заснована на принципі випадкової вибірки.  

Під час визначення Учасника Акції, який здобуде право на отримання Заохочення вказаного  в п.4.2.2 на умовах цих Правил, також формується  резервний список (надалі за текстом – «Резервний Список») з 10 (десяти) інших Учасників Акції (надалі за текстом – «Резервні переможці»), які були наступними в списку Переможців (10 наступних після першого, імен у списку, обробленому за допомогою сервісу генератора випадкових чиселrandom.org), які взяли участь в Акції та виконали умови зазначені в цих Правилах, які матимуть право претендувати на отримання  Заохочення п.4.2.2 у разі неможливості вручення (отримання) та/або відмови від нього Учасника Акції, який був визначений, як Переможець Акції, та який відповідно здобув право на отримання Заохоченняпередбаченого п.4.2.2. даних Правил.   

РезРезультати визначення Учасника Акції (Переможця), який здобуде право на отримання Заохочення передбаченого п.4.2.2. даних Правил, та Резервних Переможців буде занесено до Протоколу, який формується Комісією у складі 3 (трьох) членів – представників Замовника чи/та Виконавця чи/та Технічного партнера.

Результати стають доступними о 12.00 29 грудня 2015 року,  шляхом розміщення їх на сайті.  

Учасник, який здобув право отримати Заохочення Акції передбаченого п.4.2.2 даних Правил, протягом 72 годин, з моменту оголошення результатів цього розіграшу, повинен оформити відповідну Заявку в особистому кабінеті на Сайті Акції, якою замовити отримання Заохочення. Якщо така заявка не буде оформлена протягом вказаного часу (або буде оформлена неналежним чином, чи з зазначенням недостовірних даних), такий Учасник втрачає право на отримання Заохочення без будь-якої компенсації, а не отримане ним Заохочення використовується на власний розсуд Замовника.   

Під час оформлення Заявки на отримання Заохочення Учасник зобов’язаний вказати свої особисті дані та сторінці замовлення відповідного Заохочення в наступному форматі: прізвище, ім'я та по-батькові, населений пункт, вулиця, номер будинку і квартири, індекс та контактний номер телефону. Учасник може додавати та редагувати інформацію у заявці на отримання Заохочення протягом 72 (сімдесяти двох) годин з моменту оформлення заявки.  

Після закінчення періоду редагування Заявки (72 години), вона переходить до розгляду Замовника, який перевіряє надану Учасником інформацію.  

Після перевірки вказаної інформації, у випадку, якщо Учасником, який здобув право на отримання Заохочення передбаченого п.4.2.2 даних Правил, було дотримано усіх вимог цих Правил, з таким Учасником, протягом 7 днів зв’язується представник Виконавця з метою погодити умови отримання Учасником Заохочення. Заохочення вручається не пізніше 30 січня 2016 року 

 

 

Увага! Замовник/Виконавець/Технічний партнер не несуть відповідальності за достовірність наданих Учасником Акції персональних даних. 

Замовник/Виконавець/Технічний партнер не несуть відповідальності за роботу поштових служб та інших служб зв’язку.  

5.3. Замовник/Виконавець/Технічний партнер Акції не несуть відповідальності за можливі проблеми, технічні помилки або неналежну роботу Інтернет сервісу «Random.org». Учасники несуть особисту відповідальність за достовірність наданої ними контактної інформації чи персональних даних.  

5.4Неухильне дотримання всіх умов цих Правил та надання передбаченої інформації є необхідною умовою отримання Заохочень.  

5.5У разі неможливості отримання Заохочення Учасником Акції, який здобув право на отримання такого Заохочення, з причин, що не залежать від Замовника/Виконавця/Технічного партнера Акції, в тому числі, через збої у роботі поштових служб, служб зв’язку, комп’ютерних систем, тощо, таке Заохочення використовується Замовником Акції за власним розсудом. 

5.6Замовник/Виконавець/Технічний партнер не відповідають за виконання зобов'язань, опублікованих у цих Правилах, у випадку якщо учасник Акції, що одержав право на отримання Заохочення, не скористався таким правом у визначені терміни й порядку, передбаченими цими Правилами. Заохочення видаються тільки за умови належного виконання Учасниками всіх вимог, які передбачені даними Правилами проведення Акції. 

5.7Замовник має право відмовити у видачі відповідного Заохочення Учаснику Акції, що отримав таке право, якщо такий Учасник не виконав умов цих Правил. При цьому такий Учасник не має права на одержання будь-якої компенсації вартості відповідного Заохочення. 

5.8Замовник/Виконавець/Технічний партнер не вступають в будь-які суперечки стосовно визнання будь-яких осіб Учасниками Акції і прав на отримання Заохочень. Замовник/Виконавець/Технічний партнер не беруть на себе відповідальності за визначення прав сторін у будь-яких суперечках. 

5.9Отримання Заохочень передбачено тільки для Учасників Акції, та не може розглядатися як грошове зобов’язання. Не допускаються будь-які дії, операції, угоди, де Заохочення буде предметом угоди. 

5.10.Учасники Акції мають право відмовитися від будь-якого Заохочення, у такому випадку Заохочення від яких відмовилися Учасники використовуються Замовником на власний розсуд.   

5.11. Обов'язок по нарахуванню і сплаті податків у зв'язку з врученням Заохочень Акції, а також відповідальність за невиконання даного обов'язку несе Виконавець Акції. 

 

6. Правові умови 

6.1. Факт використання Сайту Акції, в тому числі й участь в Акції, означає згоду Учасника Акції з даними Правилами. Беручи участь в Акції, кожен Учасник тим самим підтверджує свою повну згоду на безкоштовне використання наданої ним інформації про себе Замовником  Акції, з маркетинговою та/чи будь-якою іншою метою/методами, що не порушують чинне законодавство України (в т.ч. шляхом передачі третім особам), зокрема, на безоплатне використання його імені, прізвища, зображення Учасника, інтерв’ю або інших матеріалів про нього з рекламною/маркетинговою метою, в т.ч., але не обмежуючись, право публікації (в т.ч. його імені і зображення) в засобах масової інформації, будь-яких друкованих, аудіо- та відеоматеріалах, інтерв'ю зі ЗМІ, а також підтверджує свою повну згоду для надсилання йому інформації, СМС-повідомлень (в т.ч. рекламного характеру) про наступні активності Замовника тощо, без будь-яких обмежень за територією, часом та способом використання, і таке використання жодним чином не відшкодовуватиметься Замовником або Виконавцем Акції та/або будь-якою третьою особою. Надання такої згоди розглядається у розумінні ст.ст. 296, 307, 308 Цивільного Кодексу України та Закону України «Про захист персональних даних» і не потребує письмового дозволу у відповідності до даних статей Цивільного кодексу України та вказаного Закону. Учасник має право в будь-який момент відмовитися від отримання СМС-повідомлень (в т.ч. рекламного характеру) про наступні активності Замовника, попередньо повідомивши Замовника про таке рішення, шляхом особистих повідомлень на сторінки: https://vk.com/activiauahttps://www.facebook.com/activia.ukraine 

6.2. Замовник/Виконавець/Технічний партнер Акції не несе відповідальність за зміст інформації, наданої Учасниками, і не відповідає перед третіми особами за порушення авторських і суміжних прав на матеріали, включаючи фотозображення надані для розміщення Учасниками Акції. Учасники погоджуються з тим, що самостійно несуть відповідальність за будь-які розміщені на Сайті  матеріали і за їх відповідність вимогам законодавства, а також за дотримання авторських прав, несанкціоноване використання зареєстрованих товарних знаків, логотипів, назв фірм і будь-які інші можливі порушення прав третіх осіб, що виникли в зв'язку з додавання Учасником матеріалів на Сайті. 

6.3. Замовник/Виконавець/Технічний партнер не компенсує Учасникам Акції вартість послуг операторів, що надають доступ в Інтернет, та не несе відповідальність за збої в їх роботі. Замовник/Виконавець/Технічний партнер Акції не несе відповідальність і не робить виплат у разі втрати будь-якої інформації, пов'язаної з сервісами Сайту Акції і має цінності для Учасника Акції, якщо така втрата сталася в результаті збою в роботі оператора зв'язку, відключення електроенергії і т.п. Замовник/Виконавець/Технічний партнер Акції не несе відповідальність за будь-які витрати, втрати або збиток, пред'явлені Замовнику/Виконавцю/Технічному партнеру Акції, та що мали місце в результаті зловживання сервісами Сайту Акції або порушення даних правил будь-яким Учасником Акції. Учасник Акції також погоджується з тим, що Замовник/Виконавець/Технічний партнер Акції не несе відповідальність за прямі або непрямі збитки (навіть у тому випадку, якщо Замовник/Виконавець/Технічний партнер Акції був попереджений про можливість збитку), зокрема за втрату прибутку, втрату репутації, втрату даних, нематеріальний збиток і витрати, які були понесені внаслідок:  

  1. використання або неможливості використання Сайту Акції; 

  1. незаконного доступу до інформації, розміщеної на Сайті Акції, її зміни і пересилання; 

  1. поведінки третіх осіб, що використовують Сайт Акції. 

6.4. Замовник/Виконавець/Технічний партнер не несуть відповідальності у разі виникнення форс-мажорних обставин, таких як стихійні лиха, пожежа, повінь, військові дії будь-якого характеру, блокади, суттєві зміни у законодавстві, що діє на території проведення Акції, інші непідвладні контролю з боку Замовника/Виконавця/Технічного партнера обставини. 

6.5. При порушенні Учасником Акції будь-якого з пунктів даних Правил Замовник/Виконавець/Технічний партнер Акції має право на свій розсуд блокувати доступ такого Учасника Акції до Сайту Акції, відмовивши йому у праві на подальше використання сервісів Сайту Акції. 

6.6. Всі авторські права, права на використання торгової марки та інші права на інтелектуальну власність, пов'язані з Сайтом Акції, належать Замовнику Акції та/або його ліцензіарам. Крім права використання Сайту Акції, обмеженого даними умовами, жодних інших прав, пов'язаних з використанням Сайту Акції, Учасники Акції не отримують. 

6.7. У разі виникнення ситуацій, що допускають неоднозначне тлумачення цих Правил, і/або питань, не врегульованих цими Правилами, остаточне рішення приймається Замовником Акції відповідно до вимог чинного законодавства України. При цьому рішення Замовника Акції є остаточним і не підлягає оскарженню. 

 

7. Персональні дані 

7.1. Реєструючись на Сайті Учасник тим самим надає Замовнику свою повну згоду на збір та обробку його персональних даних та внесення їх до бази персональних даних під назвою «Activia Flax» з метою реалізації вимог податкового законодавства України, відносин у сфері бухгалтерського обліку, проведення заходів рекламного характеру та маркетингових досліджень, без будь-яких часових обмежень, в тому числі з рекламними цілями — для надсилання інформації та повідомлень про ТМ « Активіа», і т.д 

В розумінні Закону України «Про захист персональних даних» Замовник є Володільцем бази персональних даних «Activia Flax», який затверджує мету обробки персональних даних, строк обробки персональних даних та доручає обробку персональних даних розпорядникам бази персональних даних. 

 

Мета обробки персональних даних – забезпечення участі Учасників в Акції та реалізація їх прав у зв’язку з проведенням Акції.  

Учасник погоджується з тим, що надає згоду Володільцеві бази персональних даних самостійно встановлювати умови та порядок доступу третіх осіб до його персональних даних відповідно до зазначеної мети та за умови дотримання вимог чинного законодавства щодо захисту персональних даних.  

Права Учасника, як особи персональні дані якої використовуються у відповідності до положень даних Правил, походять з Закону України «Про захист персональних даних».  

Учасник погоджується з тим, що Володілець бази персональних даних, не зобов’язаний  повідомляти Учасника про передачу його персональних даних третім особам.  

Учасник своєю участю в Акції, підтверджує, що йому повідомлено про Володільця бази персональних даних, склад та зміст зібраних персональних даних, його права, мету збору та осіб, яким передаються його персональні дані.   

7.2. Для отримання Заохочення в рамках цієї Акції Учасник Акції має надати  інформацію (в т.ч. особисту інформацію), визначену даними Правилами. Фактом участі в цій Акції Учасник Акції підтверджує вірність наданої інформації та згоду на її подальше використання так, як це вказано у цих Правилах. 

 

8. Інші умови 

8.1. Всі результати Акції та/або рішення Замовника Акції є остаточними й оскарженню не підлягають. 

8.2. Всі Учасники Акції своєю участю в Акції автоматично погоджуються з перерахованими  в даних Правилах умовами, та згодні їх дотримуватися.  

8.3. У разі відмови Учасника Акції від отримання ним  Заохочення Акції будь-які претензії Учасника Акції з цього приводу не приймаються і не розглядаються Замовником/Виконавцем.  

8.4. Номери телефонів, IP адреси, електронні та  поштові адреси та інші дані Учасників Акції, в діях яких було виявлено ознаки зловживань чи шахрайства (генерація чи підбір Кодів, використання будь-яких прийомів або програмного забезпечення, які поставлять такого Учасника Акції у більш вигідні умови у порівнянні з іншими Учасниками) не допускаються до подальшої участі в цій Акції. У цьому випадку Замовник/Виконавець/Технічний партнер залишає за собою право на блокування IP-адреси. Рішення про недопущення до подальшої участі в Акції Учасників Акцій приймається самостійно Замовником/Виконавцем/Технічний партнер, і оскарженню не підлягає. Учасники Акції, які були недопущені до подальшої участі в Акції незалежно від моменту недопущення їх до такої участі в Акції (до чи після отримання ними Заохочень Акції), втрачають право на одержання будь-яких Заохочень Акції, не одержаних на момент недопущення Учасника Акції до подальшої участі в Акції, і при цьому не мають право на одержання жодних компенсацій від Замовника/Виконавця.  

8.5. Проїзд до місця отримання Заохочень Акції і в зворотному напрямку, проживання, харчування та витрати пов’язані з отриманням Заохочень та будь-які інші витрати Учасників Акції оплачуються Учасниками Акції за власний рахунок, компенсації чи поверненню не підлягають.